Drzwi wejsciowe strona glowna

DRZWI WEJŚCIOWE

Drzwi aluminiowe

Ultranowoczesne aluminiowe drzwi panelowe są propozycją dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki nowoczesnej technologii i wzornictwu są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale stanowią również wizytówkę domu i jego dekorację.

Konstrukcja oparta jest na najbardziej zaawansowanych technologicznie energooszczędnych profilach aluminiowych. Profil skrzydła dostosowano do połączenia z panelami zlicowanymi z powierzchnią ościeżnicy. Możliwość zastosowania ukrytych zawiasów dodatkowo podnosi walory estetyczne drzwi.


Zobacz więcej

Drzwi stalowe

Drzwi stalowe Gerdy z serii NTT to produkty najwyższej jakości. Łączą w sobie najlepsze właściwości drzwi stalowych: solidną, trwałą i stabilną konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności wraz z nowoczesnym charakterem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Modele z serii NTT Revo 75 są szczególnie warte uwagi. Dzięki maksymalnemu poziomowi izolacyjności termicznej nadają się nawet do domów pasywnych. Współczynnik izolacyjności – w zależności od ramy – wynosi między 0,77 W/m2K a 0,93 W/m2K.

Zobacz więcej