Drzwi stalowe Wiśniowski

Drzwi stalowe Wiśniowski to produkty najwyższej jakości. Łączą w sobie najlepsze właściwości drzwi stalowych: solidną, trwałą i stabilną konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności wraz z nowoczesnym charakterem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi zewnętrzne łączącą świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Kolekcja drzwi zawiera 39 wzorów, z możliwością wykonania w bogatej kolorystyce RAL mat struktura, dekorów oraz oklein drewnopodobnych. Konstrukcję drzwi NOVA tworzy ościeżnica aluminiowa z przegrodą termiczną o grubości 77 mm. Skrzydło drzwi wykonane jest z blachy stalowej, wypełnione jest płytą z ekstrudowanej pianki PU i pakietem szyb dwukomorowych.

W standardowym wyposażeniu znajduje się zamek trzypunktowy automatyczny, który gwarantuje szczelność drzwi na działanie wody czy wiatru. Drzwi wejściowe posiadają wysoki parametr wodoszczelności, który pozwala zamontować drzwi NOVA nawet w miejscach niezadaszonych, bez obaw o ich wytrzymałość. Drzwi posiadają szeroką gamę klamek i uchwytów ze stali nierdzewnej lub w kolorze czarnym.