Tilt Sliding doors

en

Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne po otwarciu nie zabierają miejsca w pomieszczeniu oraz dają możliwość wykonania szerokiego przejścia na taras. Cechuje je nowoczesny design, duże przeszklenia dające dużo światła w pomieszczeniu oraz szerokie możliwości. Efektownie zdobi dom oraz dodaje mu klasy, a okazałe przeszklenia optycznie powiększają wnętrze. Drzwi uchylno- przesuwne zapewniające panoramiczne widoki.

Gdy drzwi są zamknięte, skrzydło przesuwne i stałe tworzą jedną linię, to wygląda estetycznie i bardzo elegancko. Do ościeżnicy drzwi zamontowana jest widoczna szyna, po której jeżdżą wózki zamocowane na wewnętrznej ramie skrzydła ruchomego i ukryte pod maskownicami, przez co są łatwe w użytkowaniu.

Drzwi uchylno-przesuwne mogą posiadać próg zarówno standardowy – wysoki, jak i niski, który w znaczny sposób ułatwia przejście między wnętrzem domu i środowiskiem zewnętrznym. Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne to równiez doskonała wentylacja i nasłonecznienie domu, jak również komfort i łatwość obsługi systemu przesuwnego. Można je wykonać we wszystkich systemach: Veka, Aluprof czy Gealan.