Gealan Linear®

Okna GEALAN-LINEAR® cechuje minimalizm oraz bazuje na prostych konturach będących wiodącym trendem we współczesnej architekturze.

Smukłe oraz eleganckie profile robią niesamowite wrażenie.

System o głębokości 74 mm spełnia najwyższe wymagania dotyczące profilu pod katem designu, wytrzymałości, wydajności produkcji i wszechstronności zastosowań okiennych. System bazuje na prostych konturach, a kształty skrzydeł o nachyleniu przylg 4° oraz listwy przyszybowe w optyce 90° tworzą unikalny oraz nowoczesny design.

Dodatkową zaletą systemu jest niska wysokość złożenia – 110 mm pozwalająca na konstruowanie efektownych i dużych przeszkleń. Najwyższe parametry w segmencie systemów o głębokości 74 mm o wartości współczynnika przenikania ciepła Uf do 1,0 W/(m²K) to doskonała izolacja ciepła, dzieki czemu zapłacisz mniej za rachunki. Okna GEALAN-LINEAR® to przede wszystkim wszechstronne zastosowanie, może być zastosowany zarówno w obiektach nowobudowanych jak i budynkach poddanych renowacji. Uniwersalna przylga w skrzydle okna pozwala na zastosowanie klasycznego klockowania, szklenia statycznego na sucho STV® czy klejenia na mokro.

korzyści GEALAN-LINEAR®

 
Proste kontury
Prosta, przejrzysta koncepcja projektowa, uwzględniająca trendy architektoniczne, w ramach których proponowane są okna o prostych, wyrazistych konturach.


Potencjał
Innowacyjna konstrukcja systemu została ukierunkowana na spełnienie aktualnych i przyszłych oczekiwań rynku.


Doskonała izolacja cieplna
Najwyższe parametry w segmencie systemów o głębokości 74 mm o wartości współczynnika przenikania ciepła Uf do 1,0 W/(m²K).


Wysoka kompatybilność
Zoptymalizowana konstrukcja profili zapewnia kompatybilność z innymi rozwiązaniami GEALAN.


Wszechstronność zastosowań
Kompletny system przeznaczony do budowy okien, drzwi balkonowych i drzwi wejściowych.