O nas

O nas

Doświadczenie
Historia naszej fabryki okien sięga roku 1996, kiedy w Gdańsku przy ul. Wałowej 35 rozpoczął działalność Zakład Produkcji Stolarki PCV Gazomontaż S.A. Osiem lat później został on przekształcony w niezależny podmiot gospodarczy pod nazwą Firma Budowlana SZACH-MAT. Niemal dwudziestoletnia praktyka pozwoliła na dogłębne poznanie branży stolarki okiennej i ustanowienie własnej stabilnej pozycji producenta okien na rynku.

Marka
Jako renomowany producent okien i drzwi w procesie produkcji naszych okien i drzwi wykorzystujemy wyłącznie materiały wiodących światowych systemodawców. Od początku istnienia naszej fabryki okien ściśle współpracujemy z koncernami VEKA, Winkhaus, Saint-Gobain i Aluprof, wspólnie dążąc do tego, aby nasze produkty należały do najlepszych na rynku.

Zaangażowanie
Praca to dla nas nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy, ale przede wszystkim pasja. Dlatego każdy Klient może liczyć na to, że poświęcimy mu swój czas i zrobimy wszystko, aby satysfakcja z naszych produktów i usług była jak największa. Naszej pracy nie kończymy w momencie dostawy czy zamontowania okien. Klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie również po okresie gwarancji.

Wiedza
Chętnie dzielimy się naszą wciąż poszerzaną wiedzą, doradzając Klientom najkorzystniejsze w danej sytuacji rozwiązania. Klienci bardzo cenią sobie nasze indywidualne i elastyczne podejście do każdego projektu.

Jakość i nowoczesne technologie
Nasze produkty są wciąż udoskonalane. Idąc za potrzebami rynku, regularnie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i unowocześniamy nasz park maszynowy i transportowy.

Profesjonalna obsługa
Nasz ambitny zespół handlowy wkłada ogromną ilość serca i energii w to aby zapewnić wszystkim naszym Klientom – zarówno tym największym, międzynarodowym przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza misja
Chcemy być dla naszych Klientów czymś więcej niż dostawcą najwyższej jakości materiałów budowlanych. Zależy nam na tym aby stać się partnerem na długie lata, na którego pomoc i wsparcie zawsze można liczyć. Rozwijamy się dla Państwa!

Nasze produkty
W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko! Poczynając od podstawowych okien 5-komorowych przez 6- i 7-komorowe czy okna dźwiękochłonne a na fasadach aluminiowych kończąc. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów, m.in. rolet, żaluzji i moskitier. Jeśli na naszej stronie nie mogą Państwo znaleźć informacji na temat interesującego Państwa produktu, prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem handlowym, który udzieli wyczerpujących infor

Nasze zalety

 • Rozumiemy, jak ważną kwestią jest dla Państwa wybór dostawcy okien, wykonawcy robót wykończeniowych czy remontu domu i dlatego staramy się zagwarantować Państwu maksymalnie komfortowe rozwiązania, które zapewnią pełną satysfakcję, pozwalając przy tym uniknąć stresu i niepewności.
 • Jakość naszej stolarki okiennej i usług potwierdzają posiadane przez nas świadectwa i certyfikaty. Najlepszą wizytówkę dla naszej firmy stanowią jednak liczne grupy zadowolonych klientów. Dowodem na to może być fakt, iż duża grupa trafiających do nas osób robi to z polecenia przyjaciół, znajomych, rodziny czy sąsiadów, którzy wcześniej korzystali z naszych usług.
 • Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą w podjęciu ważnych decyzji dotyczących wyboru optymalnych rozwiązań technicznych, ustalenia koniecznego zakresu prac remontowych, uniknięcia niepotrzebnych kosztów, doboru materiałów wykończeniowych. Zawszę chętnie poświęcimy Państwu swój czas.
 • Opiekę nad Klientem rozpoczynamy w chwili pierwszego kontaktu i nie kończymy jej nawet po upływie okresu gwarancji. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 • Obsługujemy Klientów w 5 językach europejskich. Możesz porozmawiać z nami po polsku, angielsku, niemiecku, szwedzku i norwesku. Analizujemy dokumentację techniczną oraz sporządzamy oferty handlowe w każdym z tych języków.
 • Za dokonywane przez nas pomiary, sporządzane projekty i wyceny nie pobieramy żadnej opłaty. Wizyty naszych doradców nie są dla Państwa w żaden sposób zobowiązujące.
 • Udzielamy gwarancji na nasze produkty i usługi. Zapewniamy również stałą obsługę serwisową w kraju i za granicą.
 • Posiadamy własne środki transportu (do 18,5 ldm), dzięki czemu zapewniamy regularne i terminowe dostawy.
 • W naszej pracy kierujemy się poczuciem estetyki, dlatego szczególną uwagę zwracamy na precyzję wykończenia.
 • Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Kadra zarządzająca posiada wymagane przepisami uprawnienia do nadzorowania prac budowlanych (uprawnienia budowlane bez ograniczeń, uprawnienia mistrzowskie, wykształcenie wyższe budowlane), a pracownicy działu produkcji stolarki, remontów i montaży są ciągle szkoleni.
 • Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.

Certyfikaty

Jeśli chcesz zapoznać z certyfikatami naszych produktów kliknij przycisk poniżej:

iso_9001_2008
znak_iaf
pieczatka_instytut_techniki_budowlanej