Aluprof MB-104 Passive

Aluprof MB-104 Passive jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służy do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych, które cechuje poza doskonałą izolacją termiczną, również bardzo dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji. Parametry okien i drzwi wykonanych z tych elementów systemu MB-104 Passive przekraczają obecne wymagania najostrzejszych i obowiązujących przepisów i norm.

System MB-104 Passive jest systemem dedykowanym dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Jako cechy systemu okiennego można wskazać wysoką izolacyjność termiczną dla okna otwieranego UW od 0,53 W/(m2K) oraz dla drzwi UD od 0,62 W/(m2K).

Okna MB-104 Passive posiadają ponadnormatywne parametry szczelnościowe i izolacyjne.

Drzwi zewnętrzne dostępne są zarówno w wersji przeszklonej, jak i w wersji panelowej – idealnej jako drzwi wejściowe do nowoczesnego domu. Posiadaja szeroki szeroki zakres szklenia do 81 mm. Na bazie okien MB-104 Passive można również wykonywać drzwi panelowe, które dają bogate możliwości estetyczne oraz są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.