Gealan S9000

Okna Gealan S9000 to nowoczesny system dedykowany dla okien, drzwi oraz drzwi podnoszono-przesuwnych, oferujący dwa lub trzy poziomy uszczelnienia.

Okna Gealan S9000 posiadają spójny system rozmieszczenia uszczelek w trzech płaszczyznach oraz możliwość stosowania pakietów 3-szybowych o głębokości do 54 mm, jak również niskie profile i designerskie nachylenie przylg pod kątem 15°.

Do zalet okien Gealan S9000 możemy zaliczyć doskonałą izolacja termiczną i akustyczną (Uf = 0,92 W/m²K) dzięki sześciokomorowej budowie jak również zwiększonej głębokości ościeżnicy i skrzydła.

Okna przystosowane są do zastosowania technologii STV® (klejenie szyby na sucho).

Zalety systemu S 9000


głębokie pakiety szybowe
Możliwość stosowania pakietów 3-szybowych o głębokości do 54 mm.


3 płaszczyzny uszczelnienia
Spójny system rozmieszczenia uszczelek w trzech płaszczyznach.

  
doskonała izolacja termiczna i akustyczna
Doskonała izolacja termiczna i akustyczna dzięki sześciokomorowej budowie oraz zwiększonej głębokości ościeżnicy i skrzydła.


zoptymalizowany do zastosowania STV®
Zoptymalizowany do zastosowania technologii STV® (klejenie szyby na sucho).


niskie profile

Niskie profile i designerskie nachylenie przylg pod kątem 15°.

 

GEALAN-LUMAXX® – po prostu więcej światła
GEALAN-LUMAXX to ciekawa kombinacja tradycyjnej ramy z obniżonym skrzydłem, która w gotowych oknach pozwala uzyskać efekt niezwykle wąskich ram okiennych, a w konsekwencji mieć nawet do 25% lepszy dostęp światła. W GEALAN-LUMAXX niska kombinacja ramy ze skrzydłem ma wysokość 103 mm i jest uzupełniona o konstrukcję obejmującą połączenie monostulpa ze skrzydłem o szerokości zaledwie 106 mm. Dotychczasowe konstrukcje ze słupkami ruchomymi zabierały często nawet 170 mm szerokości okna lub więcej. Te masywne złożenia z szerokim słupkiem zakłócały sylwetkę okna i znacznie ograniczały dopływ światła do pomieszczenia. Dzięki GEALAN-LUMAXX zastosowanie obniżonych profili i uzyskanie efektu delikatnego, smukłego okna nareszcie stało się możliwe bez konieczności rezygnacji z komfortowej obsługi i bezpieczeństwa.