Veka Perfectline

Okna Veka Perfectline zapewniają bardzo dobrą termoizolację dzięki wielokomorowym profilom.

Okna wyposażone są w pakiet szybowy z ciepłą ramką o współczynniku przenikania ciepła wynoszącym 1,0 W/m²K, pozwalają zbudować okna o Uw= 1,2 W/m²K. Zaliczyć je można do Klasy A, według standardów RAL, profile mają zewnętrzne ścianki o grubości 3 mm.

Okna Perfectline to profile produkowane w całości w systemie 5-komorowym, gdzie 5 komór mają zarówno profile ramy, jak i większość skrzydeł.

Okna cechuje lepsze doświetlenie, poprzez wiekszą powierzchnię szyby, ponieważ profile skrzydeł oraz ram mają łącznie zaledwie 118 mm wysokości.

W profilach Perfectline można obsadzać szyby zespolone o grubości od 6 do 42 mm, spełniają wymagania klasy 6 izolacji akustycznej (tłumienie hałasu do 50 dB), dzięki czemu sprawdzają się więc w budynkach usytuowanych np. w pobliżu dróg szybkiego ruchu.

Głębokość montażu pakietu szybowego w profilach wynosi 21 mm, dzięki czemu okna są mniej podatne na roszenie. Są również trudniejsze do sforsowania. W oknach Veka Perfectline zastosowano dwie uszczelki, które poprawią parametry ochrony akustycznej i termicznej. Profile ramy pozwalają bardzo stabilnie mocować okucia i inne elementy do stalowego wzmocnienia o zamkniętym profilu, dzieki czemu poprawiają także bezpieczeństwo antywłamaniowe okien.