Veka Softline 82MD

Okna Softline 82 MD należą do najnowocześniejszych profili oraz posiadają wysoką efektywność energetyczną. Okna posiadają ścianki zewnętrzne o grubość 3 mm, przez co posiadają klasę A.

W ramie znajduje się 7 komór, natomiast w skrzydle 6 komór, w obu zastosowano komorę wzmacniającą oraz stalowe profile, które usztywniają konstrukcję. Okna Veka Softline 82 MD przystosowane są do dwu- i trójszybowych pakietów, natomiast zestawy szyb zespolonych mogą mieć od 24 do 52 mm.

Pakiet szybowy osadza się w profilu na dużej głębokość 25 mm, dzięki czemu okno ma lepsze właściwości cieplne oraz jest mniej narażone na wykraplanie się pary wodnej. W oknach Veka Sofline 82 MD wykorzystujemy trzy uszczelki, które poprawią parametry ochrony akustycznej i termicznej.

Profile Softline 82 MD pozwalają zamontować dowolne okucia oraz elementy specjalistyczne, a także antywłamaniowe. Okna Softline 82 MD nadają się do każdego typu architektury, nadają się do gięcia- można je zastosować np. do okien łukowych. Profile są do wyboru w kilkudziesięciu wariantach.